برترین برنامه های مدیریت ایمیل برای تلفن های هوشمند

شنبه 14 فروردين 1395


برترین برنامه های مدیریت ایمیل برای تلفن های هوشمند


دارا بودن یک برنامه بسیار خوب برای سامان دهی ارسال و دریافت ایمیل ها بر روی تلفن های همراه از جمله مهم ترین و کارامد ترین سرویس هایی هست که شرکت های تولید کننده نرم افزار به آن پرداخته اند. در اینجا به بررسی برترین های مدیریت صندوق های پستی ایمیل در سیستم عامل های اندروید و آیفون می پردازیم که در DropBox اعلام گردید.
 
Microsoft outlook (Android / IOS)
OutLook در حال حاضر بهترین نرم افزار و پر فروش ترین برنامه مرتبط برای سامان دهی ایمیل می باشد که توانسته توسط کمپانی های بزرگ تلفن های همراه جوایزی را از آن خود نماید. این برنامه می تواند سازگاری کامل  با محصولات Office در انواع فرمت های مختلف برای Attachment  های معرفی شده در ارسال و دریافت ایمیل داشته باشد و توانایی همکاری با  محصولاتی همچون، Exchange Office365 ،Gmail ،Yahoo mail ،iCloud را دارد.


Microsoft outlook| Airmai| Gmai| برترین برنامه های مدیریت ایمیل


Airmail (iOS)

دیگر نرم افزاری که به صورت تخصصی می تواند نقش سرویس میل را برای سیستم عامل های ایفون بازی کند نرم افزار AirMail می باشد که قابلیت سفارشی سازی  با محصولاتی همچون Wanderlist ،Clear، iA Writer را دارد و رفتاری تماما سازگار با Exchange ،Gmail ،IMAP و POP دارد.

Gmail (Android \ iOS)

با بیش از یک میلیارد کاربر Gmail توانسته بخش عظیمی از محبوبیت های کاربر پسند را از آن خود نماید و نسخه Smart Phone از سرویس ارسال و دریافت ایمیل نرم افزار Gmail را ارائه دهد. توانایی سازگاری با انواع فرمت های Attachment، گزارش Spam، مدیریت ارشیو و همچنین پشتیبانی از پروتکل های IMAP  و POP از ویزگی های برجسته ان می باشد.