اموزش نصب و راه اندازی دستگاه فکس سرور تحت شبکه Cofax Fax Server

سه شنبه 26 بهمن 1395


اموزش برقراری ارتباط بین دستگاه فکس تحت شبکه کوفکس با پرینتر های تحت شبکه


یکی از دلایلی که امروزه سازمان ها به سمت دستگاه های فکس سرور تحت شبکه میروند این است تا بتوانند با سرویس های فکسی نظیر ارشیو و ذخیره سازی اتوماتیک فکس های ارسالی و دریافتی در یک فولدر به اشتراک گذاشته شده بر روی سیستم هر کاربر به تفکیک و یا گروهی از کاربران، ایمیل تنظیم شده کاربران بر روی سیستم ، موبایل و تبلت، کنسول تحت وب و بسیاری دیگر، سامانه فکس سازمانی را از یک امنیت و سرعت بسیار بالا مجهز نمایند و در مصرف کاغذ و سرویس و نگهداری پرینتر های قدیمی صرفه جویی نمایند.

در این بین می توان دستگاه فکس تحت شبکه را با پرینتر های تحت شبکه هم متصل نمود تا فکس هایی هام که در زمان ارسال و یا دریافت نیاز به ثبت کتبی و ارشیو مکتوب در واحد های سازمانی نظیر بایگانی، بازرگانی، مالی و یا مدیریت می باشد اتوماتیک و در بالا ترین کیفیت پرینت گرفت.


دستگاه فکس سرور کوفکس می تواند با قابلیت اتصال با تمامی پرینتر های تحت شبکه IP Base  و یا Local base مشخص نماید تا کدام فکس های ارسالی و دریافتی به صورت اتوماتیک بر روی یک و یا چنذ پرینتر به صورت همزامان و یا غیر همزمان پرینت گرفته شود. کوفکس به عنوان قدرتمند ترین و پرفروش ترین دستگاه فکس سرور سازمانی حال حاظر در بازار فناوری اطلاعات نقش یک فکس سرور تحت شبکه را در یک واحد دستگاه سخت افزاری و بدون هیچ گونه وابستگی به نرم افزار کلاینتی/سروری می تواند با پشتیبانی هرنوع برند پرینتری مشخص نماید تا فکس های ارسالی و دریافتی با مدیریت متمرکز تمامی خطوط فکس و ارتباط یک پارچه با پرینتر ها مدیریت فکس سازمانی را به بهترین شکل ممکن برای مدیران و کاربران سازمان به ارمغان بیاورد.

کوفکس CoFax fax Server با بهره گیری از یک سیستم عامل فکس بسیار امن و سبک می تواند با اتصال به سرویس اکتیو دایرکتوری به راحتی با دستگاه های مدیریت جمعی پرینتر های و یا Print Server Device سامانه ارسال و دریافت فکس را در قالب یک  راهکار fax to print و print to Fax بر روی یک خط فکس خاص و یا جمعی از خطوط فکس ، یک کاربر خاص و یا گروهی از کاربران اجرا و پیاده سازی نماید.


برای دریافت جدید ترین اخبار فناوری اطلاعات به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.                                         Group Telegram Channel: @palnetgroup