پاسخ به سوالات متداول در مورد دستگاه فکس Cofax fax Server

چهارشنبه 3 خرداد 1396


کوفکس تنها دستگاه فکس سخت افزاری متناسب با نیاز سازمانها

دستگاه فکس سرور تحت شبکه کوفکس به عنوان پرفروش ترین دستگاه فکس سخت افزاری که می تواند با حمایت از یک خط فکس تا هشت خط فکس (1 پورت الی 8 پورت) را به صورت همزمان مدیریت نماید در حال حاضر خود را به عنوان تنها دستگاه فکس سروری که می تواند با ارتباط دستگاه کوفکس با سروریس اکتیو دایرکتوری سازگار و کاملا یک پارچه شود در جهان معرفی نماید و بسیاری از سازمان های بزرگ در دنیا از امکانات آن استفاده نمایند.

دستگاه فکس سرور کوفکس سخت افزاری است یا نرم افزاری؟

دستگاه فکس سرور سخ افزاری کوفکس Cofax fax Server Device Network base تنها دستگاه فکس سازمانی بوده که کاملا به صورت سخت افزاری و Rack Mount قابل استقرار در شبکه های Work Group  و Domain بوده و مطلقا هیچ گونه وابستگی به هیچ نوع نرم افزاری ندارد و کاملا به صورت یک دستگاه فکس سخت افزاری مستقل ارسال و دریافت فکس های سازمانی را مدیریت می کند.

آیا کوفکس امکان سازگاری با سرویس اکتیو دایرکتوری را دارد؟

دستگاه فکس سرور کوفکس به عنوان پرفروش ترین دستگاه فکس سرور حال حاظر در دنیا و مخصوصا ایران، به دلیل قابلیت سازگاری فکس سخت افزاری  Cofax  با سرویس اکتیو دایرکتوری به عنوان تنها دستگاه فکس تحت شبکه ای فکسی که این قابلیت را در دنیا دارد، نسبت  به دیگر دستگاه های فکس موجود در بازار مانند  Biz fax  ،  Myfax  ، که نمی توانند با سرویس اکتیو دایرکتوری سازگار شوند، می تواند تمامی مدیریت کاربران ونحوه استفاده انها از زیرساخت فکس سازمانی با استفاده از دستگاه کوفکس را به سرویس قدرتمند اکتیو دایرکتوری بدهد و از تمامی نسخه های ویندوز سرور از 2003 تا 2016 را ساپورت میکند.

آیا دستگاه کوفکس نیاز به، به روز رسانی سیستم عاملی دارد و وابسته به سیستم عامل نرم افزاری می باشد؟

کوفکس، دستگاه فکس سرور سخت افزاری تحت شبکه سازمانی، هیچ نیازی به Update سیستم عامل نداشته و هیچ وابستگی به Frimware Update ندارد و مادام العمر می تواند بدون وابستگی به هیچ گونه نرم افزاری به ارائه سرویس فکس تحت شبکه سازمانی بپردازد. این امر بر خلاف این می باشد که دیگر دستگاه های موجود در بازار مانند myFAX کاملا وابسته به بروز رسانی سیستم عامل می باشد و در صورت عدم به روز رسانی، دستگاهها از ارائه سرویس با می مانند.

آیا دستگاه کوفکس قابل هک و نفوذ می باشد؟

کوفکس به دلیل دارا بودن از یک سیستم عامل قدرتمند یونیکسی بسیار امن و سریع و یک سیستم عامل منحصر به فرد نوشته شده توسط متخصصین کوفکس امکان هک و نفوذ به ان وجود نداشته و بدون ورود با دسترسی Admin و مدیر شبکه راه دیگری برای ورود به آن نمی باشد. کوفکس در حال حاظر امن ترین دستگاه فکس تحت شبکه سخت افزاری در بازار می باشد.

آیا دستگاه فکس سرور کوفکس می تواند با تمامی سیستم عامل ها کار کند؟

دستگاه فکس سرور تحت شبکه کوفکس می تواند تمامی فکس های دریافتی را در یک فولدر Share شده با هر نوع سطح دسترسی مورد نظر مدیران برای کاربران برروی سیستم عامل مصرف کنندگان، چه ویندوز و چه لینوکس دریافت نماید و هر کاربر و دپارتمانی در سازمان ها می توانند یک فولدر شخصی جهت آرشیو فکس های ارسالی و دریافتی خود داشته باشد.

امکان ارسال و دریافت فکس در دستگاه فکس سخت افزاری کوفکس چگونه می باشد

Cofax fax Server Device می تواند تمامی فکس های ارسالی و دریافتی را مسیر یابی نماید و بر اساس مشخصات هر فکس انرا در صورت دریافت در کارتابل هر کاربر و گیرنده مورد نظر قرار دهد. در واقع هر کابر می تواند فکس دریافتی خود را به چند روش دریافت نمای و حریم خصوص هر کاربر برای دریافت فکس حفظ گردد.

ذخیره سازی دریافت و ارسال فکس در داخل یک فولدر بر روی سیستم همان کاربر 
ذخیره سازی دریافت و ارسال  فکس بر روی Inbox ایمیل شخصی کاربر با استفاده از سامانه ایمیل دستگاه فکس شبکه کوفکس
ذخیره سازی دریافت و ارسال فکس بر روی پنل مدیریتی شخصی کابر بر روی وب 
ذخیره سازی دریافت و ارسال فکس بر روی نرم افزار جامع مدیریت فکس کوفکس

ایا امکان گزارش گیری از وضعیت ارسال و دریافت فکس به تفکیک هر کاربر در کوفکس وجود دارد؟

با دستگاه کوفکس می توان برای تمامی فکس های ارسالی و دریافتی یک Delivery Report و گزارش عملکرد فکس در نظر گرفت که جامع ترین اطلاعات را در اختیار قرار می دهد، اعم از اینکه فکس به درستی رسیده یا خیر، علت عدم ارسال و دریافت فکس، مشخصات فرستنده و گیرنده، مشخصات تقویمی ارسال و دریافت فکس، خط فکس مورداستفاده برای ارسال و دریافت فکس به تفکیک، جزئیات کامل خطاها و ...

ایا برای نصب و راه اندازی کوفکس نیازی به فکس مودم می باشد؟

  خیر، نیاز به هیچ گونه فکس مودمی در زمان راه اندازی نداشته و به تنهایی و به صورتی کاملا مجزا از به روز ترین و مدرن ترین تکنولوژی زیر ساخت فکس سخت افزاری بهره مند بوده و بالاترین سرعت را در ارسال و دریافت فکس با کوفکس فکس سرور را دارا می .باشد و از تکنولوژی فکس مودم سخت افزاری منحصر به فرد خود بهره می برد

ایا دستگاه فکس سرور کوفکس به سیستم عامل و یا نرم افزاری برای ارائه سرویس فکس وابسته می باشد؟

دستگاه فکس سرور تحت شبکه کوفکس به هیچ نوع سیستم عامل و نرم افزاری برای ارائه سرویس ارسال و دریافت فکس نیاز ندارد و وابستگی نداشته و می تواند به تنهایی و فقط وابستگی به سیستم عامل قدرتمند و سخت افزار های خود در قالب یک سرور سخت افزاری فکس، سرویس فکس را ارائه داده و سازمان ها را از مجهز ترین سامانه فکس با نوین ترین متد ها درنیا تجهیز نماید.

 آیا دستگاه فکس سرور کوفکس دارای گارانتی و پشتیبانی میباشد؟

دارای یک سال پشتیبانی رایگان از گروه مهندسی شبکه پال نت به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری دستگاه Cofax fax Server در ایران بوده و همچنین دارای دوسال گارانتی سخت افزاری و نرم افزار از کمپانی کوفکس می باشد که در حین تحویل دستگاه به مشتریان عزیز، برگه گارانتی با مهر رسمی و تاریخ اعتبار گارانتی دوساله خود کمپانی تولید کننده دستگاه تقدیم می گردد.

آیا امکان ارسال و دریافت فکس از طریق ایمیل با کوفکس وجود دارد؟

  دستگاه کوفکس از منحصر به فرد ترین و کامل ترین سرویس Email2fax  و fax2Email بر خوردار می باشد و می تواند تمامی اطلاعات ارسال و دریافت فکس را در قالب ایمیل در حین ارسال اعم از نمانمایش شماره فکس های فرستنده و گیرنده، نام فرستنده و گیرنده، .تاریخ و ساعت ارسال و دریافت، مشخصات ایمیل ارسال کننده و دریافت کننده و ... نمایش دهد.

آیا با کوفکس می توان طریق فولدر به ارسال و دریافت فکس پرداخت؟

  کوفکس می تواند از یک فولدر برای ارسال فکس استفاده نماید انرا تحت عنوان Folder2fax ارائه دهد. این علاوه بر این است که از توانایی FAX2Folder هم پشتیبانی می کند و Fax2Folder و Folder2Fax از توانایی های بسیار کارامد و پر طرفدار در دستگاه  .فکس سرور سخت افزاری  و تحت شبکه کوفکس می باشد.

ایا کوفکس می تواند از تمامی سایزهای کاغذ جهت ارسال و دریافت و پرینت و اسکن استفاده کند؟

  تمامی سایز های صفحه نمایش اعم از A4 ، A5 ، A3 و همه دیگر سایز های یک پیش نمایش را نشان داده و می تواند با ارتباط برقرار .کردن با انواع پرینتر ها و اسکنر ها فکس ارسالی و دریافتی را در سایز های مختلف پرینت و یا اسکن نماید

چرا کوفکس نسبت به دیگر برندهای فکس، ارزش خرید بالاتری دارد؟

کوفکس به دلیل توانایی سازگاری کاملا یکپارچه و بدون هیچ گونه قطعی و مشکلی در ارتباط با سرویس اکتیو دایرکتوری، می تواند تمامی مدیریت ها و پالیسی ها و تنظیمات ارسال و دریافت فکس را با سرویس اکتیو دایرکتوری فراخوانی کرده و اجرا نماید. و البته دیگر برند ها از این مهم فارغ بوده و برند هایی مانند bizFAX و مای فکس و ...  نمی توانند این سرویس را ارائه دهند و از انجایی که امروزه تمام سازمان ها به سرویس اکتیو دایرکتوری خود وابسته می باشند می توانند با ارتباط بین کوفکس و سامانه اکتیو دایرکتوری تمامی مدیریت های سازمانی از جمله فکس را هم متمرکز کنند و امنیت ارسال و دریافت فکس را به صورت تضمینی بالا ببرند.

ارائه دموی آنلاین و حضوری تمامی تنظیمات و قابلیت های دستگاه فکس سرور کوفکس

خانه فکس ایران وابسته به گروه مهندسی شبکه پال نت، تنها نماینده رسیمی و انحصاری دستگاه کوفکس با دریافت  Certificate  از کمپانی تولید کننده قدرتمند ترین دستگاه فکس سرور در دنیا، تمامی انچه را که یک سازمان در غالب زیرساخت فکس و شبکه ی خود  بدان نیاز دارد را در اختیار مشتریان خود قرار داد و اماده است تا از تمامی تنظیمات ، سرویس ها، قابلیت های دستگاه فکس سرور کوفکس سخت افزاری، دموی انلاین  Cofax fax Server  را به صورت راه دور و حضوری در اختیار سازمان ها بگذارد.

 
برای دریافت جدید ترین اخبار فناوری اطلاعات به   کانال تلگرام گروه پال نت       بپیوندید.                                            Group Telegram Channel: @palnetgroup