آیا فکس سرور CoFax و Myfax قابلیت اتصال به سرویس اکتیو دایرکتوری DC سازمان را دارند؟

يکشنبه 7 خرداد 1396


آیا سرور سخت افزار CoFax کوفکس و مایفکس Myfax

قابل متصل شدن به سرویس Active Directory سازمان را دارند؟

یکی از مزیت های مهم و اساسی هر دستگاه سخت افزاری فکس، قابلیت اتصال یه سرور دی سی یا همان اکتیودایرکتوری شرکت و سازمان می باشد تا مدیریت کاربران دستگاه فکس ساده تر و آسان تر صورت بگیرد. البته معیارهای دیگری مانند مقدار حافظه داخلی و مدت زمان گارانتی دستگاه فکس سخت افزاری و کیفیت پشتیبانی از دستگاه فکس در طول مدت زمان استفاده در سازمان و شرکت و ... نیز وجود دارند ولی شاخص ترین تفاوت دستگاه های سخت افزاری فکس می تواند همین مزیت اتصال به DC یا سرور Avtive Directory سازمان باشد.

جدول مقایسه امکانات انواع دستگاه های سخت افزاری فکس CoFax و MyFax و BizFax

http://itneeds.ir/images/network-fax-server-comparison.png

همانطور که مشاهده می کنید در جدول بالا تنها فکس سرور سخت افزاری با قابلیت اتصال به سرور Active Directory سازمان سرور فکس CoFax می باشد که علاوه بر این مزیت در رابطه با میزان حافظه داخلی ای که نسبت به مدل دستگاه فکس سخت افزاری نیز ارائه می دهد، در رتبه بالاتری نسبت به دستگاه فکس سرور Myfax مایفکس و بیزفکس BizFax قرار می گیرد.

برای اطلاع از خبرهای فناوری اطلاعات و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری و نرم افزارهای فکس سرور و دستگاه های سخت افزاری مدیریت فکس سازمانی و مفاهیم مدیریت زیرساخت شبکه  به  کانال تلگرام گروه ما   بپیوندید.

لینک جوین در کانال تلگرام