کوفکس را به صورت تخصصی تر بشناسیم

سه شنبه 16 خرداد 1396


بهترین راهکار برای انتخاب مناسب ترین دستگاه فکس سرور سازمانی

نکاتی متمایز در مورد فکس سرور کوفکس

اگر سازمان خود را از سامانه فکس هوشمند سخت افزاری و تحت شبکه کوفکس بهره مند سازید می توانید از راه دور و به صورت مترکز مشکلات فکس را پیشگیری و برطرف نمود.

دستگاه فکس سرور کوفکس تنها دستگاه فکس سرور سازمانی و بدون وابستگی به هیچ گونه نرم افزار و سیستم عاملی و کاملا به صورت سخت افزاری می باشد که می تواند به راحتی با سرویس اکتیو دایرکتوری و تمامی نسخه های ویندوز سرور سازگار شده و مدیریت کاربران و سطوح دسترسی کاربران را از طریق اکتیو دایرکتوری فراخوانی کند.

کوفکس توانایی سازگاری با تمامی ایمیل سرور ها از جمله اکسچنج و ... را داشته و کاربران می توانند از طریق ایمیل سازمانی خود به ارسال و دریافت فکس بپردازند.

در کوفکس سخت افزاری می توان برای تمامی خصوص فکس صدا و یا IVR تخصیص کرد و ارسال و دریافت فکس را با صدا و IVR سازمانی مجهز نمود.

دستگاه فکس سرور کوفکس می تواند برای هر کاربر و یا گروهی از کاربران تعریف شده به صورت دستی و یا اکتیو دایرکتوری یه داخلی و یا Extention در نظر گرفت تا هر کاربر با استفاده از داخلی خود به ارسال و دریافت فکس بپردازن و حریم خصوصی داشت باشد.

در کوفکس می توان برای هر کاربر و یا گروهی از کاربران یک فولدر با سطح دسترسی مشخص تعریف نمود تا تمامی فکس های ارسال و دریافتی هر کاربر بروی سیستم همان کاربر و در یک فولدر مشخص ذخیره و آرشیو گردد.

با استفاده از فکس سرور Cofax می توان تمامی فایل ها و فولدر ها با هر نوع پسوندی و حجمی را بدون محدودیت که قابلیت چاپ را داشته باشد فکس کرده البته دیگر نیازی نمی باشد تا انها را به صورت کاغذی پرینت، اسکن و سپس فکس نمود، در واقع کاملا به صورت دیجیتالی و هوشمندانه می تواند فایل ها را در بستر شبکه به صورت فکس ارسال و دریافت نمود.

با استفاده از دستگاه فکس سرور سخت افزاری کوفکس می توان تمامی خطوط فکس را مدیریت نمود و از تعداد زیادی خط فکس سازمانی کاسته و با تکیه بر مکانیزم صف بندی در خطوط فکس از حداقل تعداد خط فکس بالا ترین بهره را برد. در فکس سرور می توان تعداد زیادی از فکس ها را صف بندی نمود.

توانایی ارسال فکس به وسیله دستگاه فکس سرور می تواند به راحتی به سیستم ها اضافه شود و ارسال و دریافت فکس را به صورت خودکار و اتوماتیک انجام داد.

در دستگاه فکس تحت شبکه کوفکس انتقال فکس ها بین دیگر کاربران درون سازمانی میتواند بدون اشغال مجدد خطوط به راحتی و خوانایی و سرعت بسیار باب انجام شود.

از قابلیت های بسیار متمایز فکس سرور سخت افزاری کوفکس به دلیل توانایی استقرار در رک های سازمانی، می تواند مانند دیگر سرور های سازمانی و قابلیت اتصال با هر نوع پرینتر و اسکنری، مدیریت تجهیزات اداری را منظم تر کرده و تمامی فکس های دریافتی و ارسالی سازمان را از یک پرینتر و یا اسکنر استاندارد به چاپ برساند.

کوفکس می تواند تمامی فکس های ارسالی و دریافتی را به تفکیک هر کاربر WorkGroup و یا Active Directory مدیریت و مانیتور نماید و متناسب نیاز هر کاربر سطوح دسترسی را تعیین نماید.

کوفکس به دلیل دارا بودن 4 الی 32 گیگا بایت حافظه داخلی می تواند تا 40000 صفحه فکس  را در داخل حافظه خود نگه داشته و مدیریت نماید و یک سامانه ارشیو بسیار قدرتنمد را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کوفکس، قدرتمند ترین دستگاه فکس سرور سخت افزاری در دنیا، از قابلیت Black List و White List بهره مند می باشد تا از شماره های ارسالی و دریافتی فکس سازمانی را مسدود و یا محدود سازید.

با کوفکس می توان فکس را به صورت انبوه و همزمان به صورت زمان بندی شده برای تعداد بسیاری فکس ارسال نمود و فکس گروهی انجام داد.

برای اطلاع از خبرهای فناوری اطلاعات و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری و نرم افزارهای فکس سرور و دستگاه های سخت افزاری مدیریت فکس سازمانی و مفاهیم مدیریت زیرساخت شبکه  به   کانال تلگرام گروه ما     بپیوندید.

لینک جوین در کانال تلگرام