محصول فکس سرور سازمانی کوفکس Cofax Fax Server

شنبه 24 تير 1396


فکس سرور کوفکس، جایگزینی پیشرفته برای فکس های سنتی

فکس سرور کوفکس را این طور می توان تعریف نمود که دستگاه فکس سروری سخت افزاری بوده که دارای کارایی بسیار ساده و اسان  بوده و کاربران بدون وابستگی و نیاز به هیچ گونه نرم افزاری خاص می توانند فکس های خود را از ایستگاه کاری خود و از طریق وب، ایمیل، فولدر، موبایل، تبلت و ... ارسال و دریافت و مدیریت نمایند.

کوفکس تنها دستگاه فکس سرور سازمانی با قابلیت اتصال به سرویس اکتیو دایرکتوری

کوفکس به دلیل اینکه تنها دستگاه فکس سرور سازمانی می باشد که می تواند با سرویس اکتیو دایرکتوری سازگار شده و مدیریت خطوط فکس را برا اساس کاربران تعریف شده در زیرساخت Directory Services مهیا نمود.

فکس سرور تحت شبکه کوفکس تنها دستگاه فکس سخت افزاری می باشد که از سیستم عامل فکس مجهز و غیر قابل نفوذ استفاده می کند و امکان هک در ان هرگز نمی باشد.

قابلیت Email2Fax و Fax2Email در فکس سرور کوفکس

ارسال و دریافت فکس از طریق ایمیل این اکمان را به کاربران می دهد تا از نرم افزار های Email Client مانند Outlook بتوانند مدیریت فکس خود را بر عهده بگیرند و با فکس تماما مانند یک ایمیل رفتار کنند.

ارسال و دریافت فکس با کوفکس می تواند از طریق تمامی ایمیل سرور های قدرتمند دنیا مانند Exchange 2016 ، linux PostFix Email Server و .... انجام شده و سازگار شود و یک مکمل بسیار قدرتمدن در کنار اتوماسون های اداری محسوب می شود.

قلیبلیت  Fax2Folder و Folder2Fax در فکس سرور سخت افزاری Cofax

همچنین ارسال و دریافت فکس از طریق فولدر  در فکس سرور کوفکس این نوید را می دهد که هر کاربر می تواند بر روی سیستم خود یک فولدر شخصی داشته تا تمام فکس های ارسالی و دریافتی در داخل این فولدر ارشیو و بایگانی شود.

در فکس سرور کوفکس می توان به ازای هر کاربر یک داخلی تعریف نمود تا هر کس از حریم فکس خصوصی خود بهره مند شود و با تخصیص صدا و IVR در زمان ارسال و دریافت فکس داخلی کاربران در هر فکس مشخص گردد.

پشتیانی از 1 تا 8 خط فکس در فکس سرور کوفکس

فکس سرور کوفکس می تواند از یک خط فکس تا هشت خط فکس را به صورت مجزا مدیریت نماید و تنها دستگاه فکس سرور تحت شبکه ای می باشد که به صورت 3 و 8 پورت هم قابل ارائه می باشد. ار 4 الی 32 گیگا بایت حافظه داخلی بهره مند بوده و می تواند تا 100 هزار برگه فکس را در حافظه داخلی خود ارشیو کرده و توانایی بسیار قدرتمندی در جستجو بین فکس ها بر اساس نام فرستندهف نام گیرندهف تاریخ ارسال، تاریخ دریافت و ... دارد.

کاربران می توانند از هر نوع نرم افزاری که قابلیت چاپ را داشته به ارسال فکس بپردازند. در واقع کوفکس می تواند از تمامی فرمت های مختلف اعم از Word ، Excel ، PDF ، Tiff و ....پشتیبانی کند.

آدرس لینک کانال گروه ما   palnetgroup@    می باشد و با جوین شدن در کانال تلگرام گروه، می توانید در قسمت اطلاعات کانال و    با آی دی ITSupportTeam@    با کارشناسان آی تی ارتباط متنی و  گفتگوی آنلاین داشته باشید.