فکس سرور کوفکس، هویت مکاتبات سازمانی

يکشنبه 8 مرداد 1396


 مدیریت مکاتبات سازمانی شما با فکس سرور کوفکس 

سازمان هایی که می خواهند با یک تصمیم هوشمندانه و مدبرانه راهکار های فکس بدون استفاده از کاغذ و به حداقل رساندن رمان ارسال و دریافت فکس و ارسال و دریافت فکس با استفاده از مدرن ترین متد های روز دنیا مانند ارسال و دریافت فکس از طریق وب، موبایل، تبلت، ایمیل، فولدر و ... جایگزین روش های سنتی کرده و نیاز فکس سازمانی خود را ارتقاء و بهبود بخشند باید به فکس سرور سخت افزاری و تحت شبکه کوفکس تکیه کنند.


 

فکس سرور سخت افزاری کوفکس

معرفی کامل ترین دستگاه سخت افزاری فکس سرور سازمانی تحت شبکه 

داشتن فکس سرور کوفکس در یک سازمان بسیار نقشی مهم و ضروری داشته چرا که کوفکس می تواند با استفاده از ابزار های مدیریتی خود در یک شبکه سازمانی مدیریت، کنترل و نظارت فکس های ارسال و دریافتی تمام سازمان را برعهده گرفته و جایگزینی مناسب برای فکس های سنتی باشد.

تجهیزات فکس سرور کوفکس یک راهکارفنی، تخصصی و کاملا کارامد برای مدیریت گردش مکاتبات سازمانی بوده که می توان به راحتی از پشت میز کار خود و بدون استفاده از هیچ گونه کاغذی و اتلاف زمان به ارسال و دریافت فکس بپردازید.

ویزگی ها و مزایای فکس سرور سخت افزای کوفکس

توانایی ارتباط با سرویس اکتیو دایرکتوری، عدم وابستگی به هیچ نرم افزار دیگری، ارسال و دریافت فکس با ایمیل، ساگاری با انواع ایمیل سرور ها، ارسال دریافت فکس از طریق فولدر های به اشتراک گذاشته شده و سطوح دسترسی برای کاربران در کوفکس، اعمال داخلی به ازای هر کاربر در فکس سرور و صدها توانایی و قابلیت دیگر، همگی، در دستگاه فکس سرور کوفکس گرد هم آمده تا نیاز های فکس سرور یک یا چند شرکت و یا سازمان را به صورت همزمان برطرف سازد و خدمات فکس سرور نوینی در سازمان پس از نصب و راه اندازی فکس سرور سخت افزاری کوفکس به ارمغان بیاورد.

آموزش رایگان و تخصصی پنل مدیریت فکس سرور کوفکس

کوفکس فکس سروری با پنل مدیریت بسیار ساده جهت تنظیمات سطح Admin و استفاده راحت کاربران بدون نیاز حتی به آموزش اولیه به عنوان یک دستگاه فکس سرور متمایز و کاملا طراحی شده صرفا جهت استفاده سازمان ها مانند یک سرور سرویس دهنده خدمات فکس در شبکه بر مبنای IP مستقر شده و بدون هیچ گونه DownTime و به صورت شبانه روز قادر به ارائه سرویس و خدمات فکس میباشد.

چگونه کوفکس را در سازمان خود راه اندازی کنیم؟

کوفکس برای ارائه خدمات فکس هیچ گونه وابستگی به نرم افزار، سخت افزار، اینترنت نداشته و به تنهایی وظایف خود را انجام میدهد.

فکس سرور کوفکس تنها دستگاه فکسی میباشد که نسبت به دیگر رقبا با سرویس اکتیو دایرکتوری در انواع ویندوز سرور ها از نسخه 2003 تا 2016 سازگار بوده و با انواع سیستم عامل های کاربران از ویندوز XP تا windows 10 قابل سازش و کار می باشد.

 

 


آدرس لینک کانال گروه ما    palnetgroup@        می باشد و با جوین شدن در کانال تلگرام گروه، می توانید در قسمت اطلاعات کانال و        با آی دی ITSupportTeam@        با کارشناسان آی تی ارتباط متنی و  گفتگوی آنلاین داشته باشید.