مزایای استفاده از Micrisoft Exchange

شنبه 4 ارديبهشت 1395


مزایای استفاده از Micrisoft Exchange برای ایمیل


مایکروسافت Exchange یک سرور ایمیل پیشرفته با امنیت بالا در خدمت شرکت ها، ارگانها، دانشگاه ها و ... همچنین افرادی که به دنبال یک تجربه ایمیل کامل هستند که توسط اکثر سیستم های POP3 قابل اجراست. مزیت های استفاده از Microsoft Exchange را در این جا بررسی می کنیم.
Multi-Mail Search
بسیاری از مردم  چند آدرس ایمیل همزمان دارند که در مدیریت آن دچار مشکل می شوند مدیریت این ایمیل ها در هر صندوق بسیار سخت و زمانبر است با استفاده از Microsoft Exchange توانایی مدیریت چند ایمیل را به صورت همزمان را دارید.
Voicemail Transcription
کاربران ایمیل هم اکنون می توانند از ایمیل خود به صورت خودکار پست صوتی ارسال نمایند. این ویژگی اجازه می دهد که با مخاطب در تماس باشید این در صورتی است که همه پست های صوتی بصورت کاملا امن در صندوق صوتی ذخیره شده و برای دسترسی در اختیار شما قرار می گیرد
Improve Public Folder Access
در گذشته پوشه های عمومی بصورت گسترده ای غیر قابل استفاده برای همکاران در یک شبکه بود Microsoft گامهای بلندی برای بهبود این عملکرد برداشته به کمک روش های جدید کاربران قادر به اشتراک گذاری محتوای ایمیل های درون سازمانی هستند.
مزایای Exchange| Microsoft Exchange| Multi-Mail Search| Voicemail Transcription| Improve Public Folder Access| MailTips Warnings| Storage Cost Savings
 
MailTips Warnings
MailTips یک سرویس در داخل پلتفرم Exchange است این در زمانی است که شما ایمیلی یرای یکی از مخاطبین خود می فرستید اما مخاطب شما در دفتر حضور ندارد این هشدار یک پایه از رویکردهای امنیتی جدید است که اطمینان حاصل شود که تنها کسانی اجازه دیدن اطلاعات را دارند که سطح دسترسی برای آنان مشخص شده باشد.
Storage Cost Savings
به گفته Microsoft جدیدترین نسخه از Exchange تا 70% در هزینه ها صرفه جویی می کند. صندوق پستی بزرگتر یعنی شرکت باید هزینه بیشتری برای فضای ذخیره سازی اطلاعات بپردازد و این موضوع در ورژن های جدید Exchange کاملا رفع گردیده.