انتظار شما از یک فکس سرور تمام عیار چیست؟

دوشنبه 9 مرداد 1396


با خیالی آسوده فکس سرور کوفکس را جایگزین فکس های موجود در سازمان خود نمایید

زمانی که شما نیاز دارید تا مکاتبات اداری خود را به صورتی دقیق و منظم ارسال و دریافت نمایید راهکار های زیادی برای ارسال و دریافت مکاتبات و اسناد سازمانی شما وجود دارید، راهکار هایی از قبیل استفاده از ایمیل، استفاده از شبکه های اجتماعی، استفاده از نامه نگاری های مکتوب پرینت شده و ارسال از طریق پست و ... .

اما زمانی که می خواهید در مورد کیفیت و اصالت نامه نگاری های سازمانی خود تصمیم بگیرید بدون شک تنها راهکار جامع و برپایه دانش ارسال و دریافت نامه نگاری های سازمانی بر پایه فکس بوده و میباشد. در این بین سوالتی مبهم و مهم وجود دارد که:

از کدام راهکار فکس سازمانی استفاده نماییم؟

کدام متد های ارسال و دریافت فکس را استفاده کنیم؟

چگونه هزینه های خدمات فکس را کاهش دهیم؟

بهترین راهکار برای مدیریت بهینه فکس چیست؟

کدام دستگاه فکس سرور را انتخاب نمایم؟

گروه مهندسی شبکه پال نت | خانهانه فکس ایران |

 

از فکس سرور نرم افزاری استفاده کنیم یا فکس سرور سخت افزاری؟

خانه فکس ایران وابسته به گروه مهندسی شبکه پال نت، با در اختیار داشتن دانشی چندین ساله  در حوزه تجهیز فناوری فکس سازمان در بیش از 500 سایت متنوع از مشتریان خود در سرتاسر کشور دستگاه فکس سرور قدرتمند کوفکس را به عنوان یکی از Advance ترین راهکار های نصب و راه اندازی و خدمات فکس به سازمان ها معرفی می کند و خود را تنها نماینده رسمی و انحصاری فکس سرور کوفکس با بیش از صدها ویژگی و سرویس های متنوع روش های ارسال و دریافت فکس تحت شبکه معرفی می نماید.

دموی آنلاین آموزش و بررسی امکانات و ویژگی های دستگاه های فکس سخت افزاری و تحت شبکه

فکس سرور کوفکس به دلیل اینکه یک فکس سرور سخت افزاری تحت شبکه قدرتمند می باشد مانند یک سرویس دهنده خدمات فکس سرور در انواع شبکه های مایکروسافتی و لینوکسی می تواند سرویس فکس و بهینه سازی مکاتبات اداری در غالب ارسال و دریافت فکس را در اختیار کاربران محترم قرار دهد و بدون هیچ گونه زمان توقف در سرویس دهی کوفکس وظیفه مدیریت فکس های سازمانی را با در نظر گرفت سرعت بالا در ارسال و دریافت فکس و برقراری امنیت در مکاتبات فکس اداری و حفظ کیفیت و سطوح دسترسی کاربران به منابع نامه نگاری سازمان بر عهده می گیرد و روش های مختلفی را برای ارسال و دریافت فکس ارائه می دهد.

بررسی و آشنایی با  قابلیت ها و ویژگی های فکس سرور کوفکس