با فناوری جدید IT سر جای خود بمانید

پنجشنبه 20 اسفند 1394


با Fax Server میخکوب شوید

آیا زمان آن نرسیده که همراه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه IT و فناوری اطلاعات از سیستم سنتی خارج شویم و همراه با اتوماسیون های جدید کاری در جهت حرکت رو به جلو سازمان خود قدم برداریم؟ ارائه مزایای فراوان در زمینه ارسال و دریافت فکس در دستگاههای Fax Server تصمیم گیری این حرکت را برای هر سازمانی سهل نموده است.

صرفه جویی در هزینه

پیاده سازی یک Fax Server به حذف نیاز از خطوط اختصاصی فکس آنالوگ (FOIP) یا تجهیزات فکس های قدیمی و همچنین حذف هزینه های تعمیر و نگهداری کمک میکند. باید توجه داشت که کاهش هزینه های مخابراتی از طریق حداقل هزینه مسیریابی (LCR) و بازگشت چشم گیر سرمایه گذاری را میتوان در طول 6 ماه به وضوح مشاهده کرد.

 افزایش بهره وری

کاربران میتوانند فکس های خود را از طریق سرویس گیرنده ایمیل خود ارسال نمائید در نظر داشته باشید که در سیستم سنتی برای چنین فرآیندی چقدر زمان تلف میشد در صورتی که کاربران میتوانند در حین ارسال یا دریافت فکس از برنامه های کاربردی خود نیزاستفاده نمایند.
امنیت و پیروی از مقررات

راهکارهای فکس سرور به شما توانایی پیاده سازی و متعادل نمودن حجم بالایی از انتقال فکس را میدهد. ذخیره فکس بر روی دیسک ، بایگانی و تولید گزارش از دیگر Option های آن است.

 ویژگیهای مختلف

پیروی کردن از راهکارهای سبز برای جلوگیری از مصرف کاغذ و جوهر. صرفه جویی در زمان ترک میز کار حین فرستادن فکس برای کاربران و صرفه جویی در بهره وری و کارایی کاربران را نیز، نیاید از نظر دور کرد.