دستگاه فکس سرور CoFax، دستگاه فکسی با قابلیت اتصال Exchange Server 2016

چهارشنبه 29 دی 1395


ارسال و دریافت فکس با CoFax از طریق  ایمل سرور سازمانی Exchange Server

کاربران ومصرف کنندگان سازمانی می توانند با استفاده از دستگاه فکس سرور کوفکس CoFax Fax Server و سازگاری آن با تمامی ایمیل سرور های محبوب سازمان ها از جمله اکسچنج به ارسال و دریافت فکس در قالب ایمیل بپردازند. در واقع کوفکس به عنوان یک از قدرتمند ترین دستگاه فکس تحت شبکه در دنیا می باشد که می تواند با اکسچنج  سرور مایکروسافت همگام و سازگار شود و از تمامی پروتکل های ان مانند POP3، SMTP و IMAP حمایت نماید و در فکس ها را درقالب ایمیل ارسال و دریافت میکند.


این بدین معنا میباشد که کوفکس به عنوان تنها دستگاه فکس تحت شبکه سازگار با سرویس های اکتیو دایرکتوری و LDAP می تواند با ایمیل سرور اکسچنج و ایمیل کلاینت Outlook تنظیم گشته و کاربران از طریق Outlook خود از هر کجای دنیا به ارسال و دریافت فکس بپردازند ومکاتبات اداری را انجام دهند. کوفکس همچنین می تواند از تمامی ابزار های اکسچنج برای به حداکثر رساندن توانایی های خود برای Fax Send  And Recive استفاده نماید. توانایی های نظیر Fax Mail Archive، Fax Mail Certificate و ... .

در واقع دستگاه فکس سرور کوفکس تنها دستگاه فکس سرور 3پورت و 8پورت تحت شبکه جهان و سازگار با اکسچنج سرور 2016 می باشد که می تواند به گستردگی تمامی محصولات مایکروسافتی سرویس ارسال وردیافت فکس را دراختیار کاربران قرار دهد و سازمان هارا از یگ پکیج فکس و ایمیل در کنار هم بهره مند سازد.

برای دریافت جدید ترین اخبار فناوری اطلاعات به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.                                         Group Telegram Channel: @palnetgroup