رمز نگاری تمامی فکس های ارسالی و دریافتی با CoFax Fax Server

پنجشنبه 7 بهمن 1395


ارتباط دستگاه فکس سرور تحت شبکه کوفکس با سرویس Active Directory Windows Server

سازمان ها بسیاری از نامه های اداری که از رده امنیتی بالایی برخوردار هستند برای ارسال و دریافت به صورت سنتی و کاغذی نامه نگاری می کنند. اما با دستگاه فکس سرور کوفکس Cofax Fax Server  می توان بر روی هر نامه ای که قصد ارسال دارید یک فایل رمز نگاری شده هم Attach نمایید تا در حین ارسال در بستر اینترنت و یا اینترانت هیچ تهدیدی از لحاظ امنیتی برای محتوای متن فکس به وجود نیاید. در واقع کوفکس به عوان امن ترین دستگاه فکس تحت شبکه نسبت به دیگر رقبای خود می تواند از مدرن ترین الگوریتم های رمز نگاری بر روی فایل های نوشتاری یک بستر امن را برای ارسال و دریافت فکس ایجاد نماید تا فقط گیرنده با در دست داشتن کلید رمز بتواند فکس را باز کرده و دریافت نماید.

با دستگاه فکس کوفکس، از شبکه دامینی خود به عنوان سرویس فکس استفاده کنید

دستگاه فکس سرور کوفکس تحت شبکه می تواند به ازای هر کاربر و ایجاد یک حریم خصوصی برای هر کاربر و قراردادن اتوماتیک و یا دستی فایل رمز شده فکس را به صورت گروهی ارسال و دریافت نماید و هر فکس را فقط به گیرنده همان فکس تحویل دهد. در واقع رمزنگاری فکس با دستگاه فکس سرور کوفکس عملیات Authentication و Authorization  و Acounting را که از سرویس های بسیار مهم امنیتی در بستر شبکه های اکتیو دایرکتوری می باشد برای سامانه فکس سازمانی ایجاد می نماید و همه این عوامل به ای دلیل است که ارتباط یک پارچه دستگاه کوفکس با یرویس اکتیو دایرکتوری میتواند به راحتی برقرار باشد.

برای دریافت جدید ترین اخبار فناوری اطلاعات به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.                                         Group Telegram Channel: @palnetgroup