گفتگوی آنلاین و مشاوره خرید فکس سرور

دوشنبه 18 بهمن 1395


گفتگوی برخط از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی خانه فکس

علاوه بر راه های تماس تلفنی و ارتباط از طریق ایمیل Info@faxserver.ir از طریق مسنجر تلگرام نیز می توانید با کارشناسان IT در واحد پشتیبانی به صورت آنلاین و از طریق موبایل و کامپیوتر در ارتباط باشید.

هرگونه سوالی اگر در زمینه دستگاه سخت افزاری فکس سرور، خرید Cofax و استعلام قیمت فکس سخت افزاری، آموزش و پشتیبانی و مشاوره کوفکس و ... داشتید، می توانید از طریق این راه ارتباطی نیز اقدام نمایید.


گاهی برای همه پیش آمده است که در لحظه نیاز به یک سوال از کارشناسان سایت یا پشتیبانان واحد فناوری سایت مورد بازدید داشته ایم و شرایط نیز به گونه ای باشد که امکان ارتباط از طریق ایمیل و تلفن هم نباشد، به فرض وقتی در حال سفر و استفاده از موبایل همراه خود هستیم، در این شرایط بهترین و ساده ترین و مستقیم ترین راه ارتباطی استفاده از همین پیام رسان آنلاین و برخط هستند که در هر مکانی و در هر زمانی و با هر وسیله ای می توان ارتباط گرفت. ما برای دغدغه های مخاطبان مان، ارزش فراوان قائلیم و می خواهیم بی دغدغه باشند.

آدرس لینک کانال گروه ما palnetgroup@ می باشد و با جوین شدن در کانال تلگرام گروه، می توانید در قسمت اطلاعات کانال و با آی دی ITSupportTeam@ با کارشناسان آی تی ارتباط متنی و گفتگوی آنلاین داشته باشید.