برترین برنامه های مدیریت ایمیل برای تلفن های هوشمند(2)

چهارشنبه 25 فروردين 1395


برترینهای Email


دارا بودن یک برنامه بسیار خوب برای سامان دهی ارسال و دریافت ایمیل ها بر روی تلفن های همراه از جمله مهم ترین و کارآمد ترین سرویس هایی هست که شرکت های تولید کننده نرم افزار به آن پرداخته اند. در اینجا به بررسی برترین های مدیریت صندوق های پستی ایمیل در سیستم عامل های اندروید و آیفون می پردازیم که در DropBox اعلام گردید.

Boxer (Android \ iOS)

این برنامه توانسته از ذینفعان اصلی انبوهی از کاربران که بدنبال خانه ای امن برای ایمیل های خود در گوشی های هوشمند باشند، باشد زیرا که با در اختیار قرار دادن یک تقویم و توانایی سفارشی سازی و تهیه لیست وظایف روزانه کاربران و همین طور سازگاری با Exhange، Gmail،  Yahoo Mail، Out Look، IMAP، POP و iCloud  از محبوبیت ویژه ای برخوردار باشد.

Inbox by Gmail (Android \ iOS)

Inbox نام برنامه دیگری می باشد که در راستای اهداف سرویس Gmail تولید شده است. و توانسته ویزگی هایی نظیر High Lights، ایجاد آرشیو آسان تر، فایل پیوست عکس برای مشاهده سریع تر، توانایی تنظیم یاداوری، ایجاد فهرست کارهای روزانه و همچنین سازگاری کامل و ایجاد ایفای نقشی به عنوان مکمل در کنار Gmail App طرفداران بسیاری را داشته باشد .

 Short Response |Boxer |Inbox By Gmail |Cloud Magic Email |Spark |DropBox |Android \ iOS

Cloud Magic Email(Android \ iOS)

Cloud Magic یکی دیگر از برنامه های ایمیل است که به دلیل داشتن بسیاری از اتصالات آن با نرم افزار هایی مانند Wunderlist، Evernote و Zendesk محبوبیت هایی را برای خود ایجاد کند. تولید کنندگان این برنامه تمرکز بسیار زیادی را در حوضه کسب کار های تچاری داشته اند تا CloudMagic بتواند نیاز های فعالان این حوضه را تامین نماید. این برنامه می تواند از سرویس های دیگری مانند Gmail, Exchange, Outlook, Office 365, Yahoo, iCloud, IMAP حمایت نماید.

Spark (iOS)

از جمله برنامه هایی که بسیار توانسته سرعت را برای ارسال و دریافت ایمیل در سیستم عامل های آیفون بهبود ببخشد Spark می باشد که بر روی ساعت های هوشمند کمپانی اپل هم قابلیت نصب دارد. توانایی تهیه لیست های پستی و اطلاعیه ها و Short Response  و پشتیبانی از  Exchange, Gmail, Outlook, iCloud, Yahoo, IMAP را دارا می باشد.