شرکت مایکروسافت ویندوز 10 را برای کامپیوتر های شخصی pc روانه بازار کرد.

شنبه 6 دی 1393


فروش Windows 10 شرکت مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت به تازگی از تازه‌ترین سیستم عامل خودش رونمایی کرده و نام آن را ویندوز 10 گذاشته است و مایکروسافت قصد دارد نسخه‌ی رسمی و نهایی این سیستم عامل را به فروش برساند.
شرکت مایکروسافت به انتشار ویندوز 10 در ماه آینده جهت فروش اقدام خواهد کرد . این شرکت انتظار دارد که تمام نیازهای مصرف کننده را با ارائه ویندوز 10 برطرف کند. همان طور که قبلا اعلام کرده بود سخت افزار hardware مورد نیاز ویندوز 10 همانند ویندوز 8.1 و 7 یکسان باقی خواهد ماند.
ظاهر و اینترفیس این سیستم عامل جدید بسیار شبیه به Windows Server 2012 ویندوز سرور مایکروسافت می باشد و دارای هسته ای بسیار محکم تر از نسخه های قدیمی تر ویندوز است.
فکس سرور Fax Server چیست و عمده امکانات و مزایا ارسال و دریافت فکس (فکس سرور) Fax server به تلفن گویا جهت راه اندازی فکس سرور ابتدا باید Role فکس را از طریق کنسول Server Manager نصب نمایید. مطابق شکل زیر گزینه Add Roles را انتخاب کنید سرور فکس (Fax Server). سرور فکس Fax Server دستگاه فکس سرور جهت مکانيزه کردن عمليات فکس در سازمان  فکس سرور الستیکس، FaxServer ، elastix Fax server فکس سرور BizFAX امکان صرفه جویی در زمان، هزینه، مصرف برق و کاغذ را برای کاربران پر مصرف فکس با صندوق فکس جداگانه برای هر کاربر فراهم می آورد

خانه - مرکز فکس سرور تحت شبکه در ایران