کدام فکس سرور برای شما بهتر است What Fax Server is Better

يکشنبه 7 دی 1393


بهترین فکس سرورfax server دیجیتال شبکه

چند تفاوت میان right fax , right fax express وجود دارد. انتخاب بهترین فکس سرورfax server بسته به نیاز شما، قابلیت های مورد نیاز و مشکلات شما دارد.

فکس سرور اکسپرس right fax express:
برای کسب و کارهای کوچک و یا متوسط طراحی شده و کاربرد دارد. فکس سرور اکسپرس به شما اجازه میدهد تا در سازمان ماشین آلات مستقل فکس fax حذف گردد و باعث کاهش هزینه های مربوطه از طریق به کارگیری کارکنان به فکس کردن از طریق دسکتاپ ، MFPs خود و مستقیما از اپلیکیشن application که بیشتر مورد استفاده قرار میدهند، میشود.

فکس سرور right fax:
برای  شرکت ها و سازمانهای بزرگ طراحی شده است و قابلیت موثری در دریافت و ارسال حجم زیادی از فکس را برعهده دارد. با یکپارچه سازی و فکس خودکار automat fax  و توزیع اسناد در کسب و کار شما کمک شایانی میکند. فکس سرور right fax باعث کاهش هزینه ها ، افزایش بهره وری کارکنان و کاهش خطرات احتمالی دستگاه های فکس و دریافت ایمیل های ناامن میشود.

فکس سرور CoFax:
این دستگاه های فکس شبکه ای دارای امکانات و مزایای جدید و فراوانی هستند که سیستم های Fax سنتی از این امکانات محروم می باشند. ارسال و دریافت ایمیل از طریق ایمیل سازمان و ارسال فکس از دستگاه موبایل Mobile Fax و Internet Faxing فکس اینترنتی و تحت وب و اتصال فکس سرور به سیستم های اتوماسیون اداری و مالی و سایر برنامه های موجود سازمان از طریق وب سرویس دستگاه فکس Fax Server Web Service و آرشیو دیجیتال فکس های دریافتی و ارسالی ... از فواید دارابودن این مدل و روش از سیستم فکس است.

 بهترین فکس سرور  fax server   دیجیتال شبکه  درباره فکس  درباره سرور سخت افزاری fax  مدیریت فکس شرکت  مدیریت فکس سازمان خانه فکس ایران myfax bizfax تعمیر فکس سرور digital fax server CoFAX400 digital fax network fax server fax paperless fax machine