درباره فکس سرور، Fax server

سه شنبه 5 آذر 1392


فکس سرور  امکان صرفه جویی در زمان، هزینه، مصرف برق و کاغذ را برای کاربران پر مصرف فکس با صندوق فکس جداگانه برای هر کاربر فراهم می آورد.

مزایا:
1) کاهش هزینه ها: 
فکس سرور با حذف نیاز ارسال فکس کاغذی، ماشین فکس سنتی، هزینه تعمیر و نگهداری و تعویض قطعات ماشین فکس سنتی ونیز هزینه نیروی انسانی لازم جهت ارسال دستی فکس، کاهش چشم گیری در هزینه های تحمیلی ارسال متون اداری برای شرکتها و سازمان ها فراهم می سازد.

2) صرفه جویی در زمان: 
دستگاه فکس فکس سرور fax server به صورت قابل توجهی زمان نقل وانتقال متون با مشتریان و همکاران شرکت را کاهش داده،چرخه فروش سریع تر، ارائه خدمات بهتر و رضایت مشتریان را در کنار کارایی بالاتر به همراه خواهد آورد.

3) امنیت فایل ها: 
فکس سرور امکان ارسال الکترونیکی فایل ها را فراهم می کند که به امنیت و امکان کنترل ارسال اطلاعات کمک می کند.فکس ها در کوتاه ترین زمان ممکن  و با امنیت بالا به مشتریان تان ارسال می شود.
4) قابلیت اطمینان حمل آسان: 

فکس سرور روی سیستم عامل مستقل قابل اطمینانی اجرا می شود و دیگر با  گیر کردن کاغذ در ماشین فکس، گم شدن کاغذ ها، اتمام جوهر تونر و مشکلات ناگهانی ماشین فکس در شرکت روبرو نمی شوید.فکس سرور یک دستگاه فکس قابل حمل است که به شما امکان ارسال و دریافت آسان و سریع حتی فکس خارج از شرکت  را نیز می دهد.