معرفی فکس سرور تحت شبکه CoFax

  Cofax دستگاه های فکس سرور دیجیتال مقرون بصرفه ای می باشند که به آسانی می توان از آن جهت ارسال و دریافت فکس استفاده کرد. فکس سرور CoFax جهت ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت استفاده کرد.

 از دستگاه Fax Server برای استفاده در سازمان های کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و تولید شده است.
کمپانی کوفکس مشهورترین و بزرگترین تولید کننده تجهیزات فکس دیجیتال و تحت شبکه در دنیا می باشد و تنها شرکتی است که فکس سرورهای 3 پورت و 8 پورت را نیز ارائه می دهد. این دستگاه های فکس دیجیتالی دارای کنترل پنل مخصوص داخلی خود بوده و امکان ارتباط به نرم افزارهای مختلف را دارا می باشند.
CoFax یکی از راهکار موجود برای ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه بوده که بطور مستیم با خطوط PSTN کار میکند و احتاج به هیچ دستگاه کامپیوتر و نرم افزار دیگری ندارد. از آنجا که این دستگاه بطور مستقیم به شبکه متصل می باشد شما می تواند دستگاه فکس سرور را از هرجای دنیا از طریق اینترنت کنترل نمائید. 
  در کنترل پنل دستگاه فکس سرور CoFax می توان تعریف کرد فکس های دریافتی را بصورت ایمیل با هر فرمتی که مد نظر شما (jpg – tif – pdf ) برای شما ارسال نماید. در بخش کاربری دستگاه فکس سرور کوفکس علاوه بر امکان تعریف کاربران متعدد و گروه بندی آنها، امکان اتصال به سرور اکتیودایرکتوری شرکت و سازمان را نیز دارند و کاربران می توانند فکس های دریافتی در کارتابل خود را به کاربر دیگر ارسال کرده، یا بصورت فایل در سیستم خود ذخیره کند و یا آن را چاپ نماید.
  کاربران تعریف شده در فکس سرور CoFax با توجه به سطح دسترسی تعریف شده در کنترل پنل مدیریتی دستگاه امکان ارسال فکس را نیز از طریق کامپیوتر و شبکه دارا می باشند. با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود تعداد زیادی فکس را در صف ارسال قرار داده تا در زمان مورد نظر شما ارسال گردد.

  دستگاه های فکس تحت شبکه کوفکس دارای مدل های تک پورت و  1 ، 2 و 3 و 4 و 8 پورت ورودی می باشند. تمامی مدل های فکس CoFax دارای پورت USB و PS2 و یک پورت Lan  بوده که بوسیله کابل به شبکه داخلی متصل شده و با اختصاص یک IP به آن می توانید دستگاه را کاملاً مدیریت کنید.

برخی از امکانات مدل های مختلف این دستگاه عبارت اند از:

ارسال و دریافت فکس بدون کاغذ
ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه
امکان ذخیره و آرشیو کردن فکس ها
امکان الویت دهی به فکس های منتقل شده در صف ارسال
امکان گزارش گیری از وضعیت فکسهای ارسالی و دریافتی
امکان فکس کردن کلیه فایل های قابل چاپ
ارجاع فکس های دریافتی به سایر افراد
امکان ارسال فکس گروهی
دسترسی فکس های ارسالی و دریافتی از طریق شبکه
امکان انتخاب شماره ها از دفتر تلفن
امکان ارسال فکس با چندین خط همزمان
امکان تفکیک خطوط دریافت و ارسال فکس و یا استفاده همزمان برای ارسال و دریافت فکس

چرا فکس سرور CoFax

 کمپانی CoFax بزرگترین کمپانی تولید فکس در دنیاست.
  تمامی فکس سرورهای CoFax دارای پورت USB می باشند که اغلب فکس سرورها فاقد این پورت مهم و پرکاربرد هستند.
  فکس سرورهای CoFax دارای مدل های 3 پورت و 8 پورت نیز می باشند که هیچ تولید کننده دیگر فکسی این مدل ها را ارائه نمی دهد.
  فکس سرورهای CoFax امکان یکپارچه شدن با DC و اکتیودایرکتوری جهت احراز هویت کاربران دریافت کننده  و ارسال کننده فکس را ارائه می دهد.
 فکس سرورهای CoFax بیشترین مقدار حافظه را جهت ذخیره فکس های دریافتی در بین انواع فکس سرورهای دنیا در اختیار قرار می دهد.
مقایسه فکس سروها | تفاوت فکس سخت افزاری | قیمت fax server | انواع مدل های cofax | مشخصات فکس سرور کوفکس | خانه فکس | مرکز فکس | نمایندگی فکس سرور | پشتیبانی فکس سرور Cofax

مشاهده مدل های مختلف فکس سرور CoFax

دانلود بروشور معرفی فکس سرور کوفکس - CoFax Servers