دموی آنلاین فکس سرور دیجیتال و تحت شبکه CoFax پیش از خرید دستگاه فکس

دمو اینترنتی بررسی امکانات و ویژگی های دستگاه های فکس سخت افزاری و تحت شبکه کوفکس

خانه فکس با فراهم نمودن زیرساخت تست و دمو فکس سروهای تحت شبکه و نسل جدید CoFax امکان ارائه این خدمات را به صورت کاملا عملی و از راه دور فراهم نموده است. آن دسته از عزیزانی که می خواهند از سیستم فکس سنتی به سمت راهکارهای فکس نوین و تحت شبکه مهاجرت کنند، می توانند پیش از تغییر ساختار و سیستم دریافت و ارسال Fax، امکانات و قابلیت های این دستگاه ها را مورد تست و بررسی قرار دهند تا مناسب ترین دستگاه به بهینه ترین منابع را جهت استفاده در زیرساخت شبکه مجموعه خودشان تهیه نمایند.

دمو فکس | تست فکس سرور | fax server demo | cofax server | سرور کوفکس | فکس تحت شبکه
این دستگاه های فکس شبکه ای دارای امکانات و مزایای جدید و فراوانی هستند که سیستم های Fax سنتی از این امکانات محروم می باشند. ارسال و دریافت ایمیل از طریق ایمیل سازمان و ارسال فکس از دستگاه موبایل Mobile Fax و Internet Faxing فکس اینترنتی و تحت وب و اتصال فکس سرور به سیستم های اتوماسیون اداری و مالی و سایر برنامه های موجود سازمان از طریق وب سرویس دستگاه فکس Fax Server Web Service و آرشیو دیجیتال فکس های دریافتی و ارسالی ... از فواید دارابودن این مدل و روش از سیستم فکس است.

دستگاه فکس سرور CoFax دارای سرویسی با نام Email2Fax می باشد که می توانید به کمک آن، از تمامی ساختار های مختلف ایمیل از جمله Yahoo، Google، MSN و حتی ایمیل های درون سازمانی از طریق Outlook، از ویژگی ارسال فکس بهره مند شوید.
برای مشاهده کامل کنسول مدیریت دستگاه فکس سرورCofax با شماره تماس های خانه فکس با کارشناسان پشتیبانی گروه تماس حاصل بفرمایید.

 مدت زمان ارائه این دمو توسط کارشناسان خانه فکس حدود ربع ساعت به طول خواهد کشید و کارشناسان ما از طریق سامانه پشتیبانی گروه فنی مهندسی پال نت این سرویس را ارائه خواهند داد تا مشتریان گرامی پیش از خرید دستگاه فکس با کلیه جوانب این محصول آشنا شوند.

 در ساعات اداری روز های شنبه تا پنجشنبه میتوانید با شماره تلفن 88173317  تماس گرفته و از کارشناسان واحد پشتیبانی درخواست دمو آنلاین داشته باشید.

کارگاه های آموزش رایگان فکس سرور CoFax

لیست مشتریان مرکز فکس ایران: