آگهی استخدام کارشناس سرور فکس CoFax، MyFax و BizFax

يکشنبه 28 خرداد 1396


آگهی استخدام کارشناس فکس سرور

MyFax، CoFax Fax Server و BizFax

کارشناس پشتیبانی و خدمات فنی Digital Fax Server

کارشناس بازاریابی و فروش فکس سرور تحت شبکه

کارشناس آموزش فکس سرور IP Base اینترنتی

مهندس IT یا کارشناس زیرساخت آشنا به زیرساخت فکس ابری و کلود در سازمان ها و شرکت ها

خانه فکس ایران www.faxserver.ir وابسته به شرکت مهندسی شبکه پال نت جهت تکمیل منابع انسانی و نیروهای کارشناسی خود در دپارتمان تخصصی فکس و راهکارهای نوین ارسال و دریافت فکس در سطح سازمان و شرکت های بزرگ نیاز به 4 تن کارشناس خبره که تجربه کاری در زمینه راه حل های سازمانی Fax در شرکت ها و سازمان ها دارند، می باشد.
 

شرایط متخصص پشتیبان فکس سرور کوفکس و مایفکس و بیزفکس:

کارشناس Fax Server باید در زمینه استقرار سیستم های فکس تحت شبکه و دیجیتال در بستر شبکه های کامپیوتری تجربه مفید در زمینه خدمات پشتیبانی و نگهداری انواع Fax Server های تحت شبکه CoFax، MyFax و BizFax را داشته باشد و با تکیه بر تخصص و دانش تخصصی خود در زمینه پشتیبانی و نگهداری سامانه های فکس نسل جدید خدمات پشتیبانی و نگهداری زمینه راهکارهای فکس شبکه ای و سرویس های Fax بر بستر شبکه آی پی IP Fax را داشته باشد.

خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های فکس تحت شبکه خانه فکس ایران شامل: 

رفع تلفنی یا حضوری مشکلات احتمالی در دریافت و ارسال فکس تحت شبکه 

آپگرید سیستم عامل دستگاه سخت افزاری فکس و نصب جدیدترین Patch ها 

بازدید دوره ای از دستگاه فکس و رفع نواقص احتمالی 

آرشیو و پشتیبان گیری منظم از دستگاه فکس و کلیه فکس های دریافتی و ارسالی

شرایط متخصص بازاریابی و فروش دستگاه  فکس سرور کوفکس و مایفکس و بیزفکس:

کارشناس فروش دستگاه های فکس سرور کو فکس و مای فکس و بیز فکس باید تجربه لازم در زمینه بازاریابی Fax Server و تخصص تبلیغات در زمینه فروش دستگاه Fax را داشته باشد و توانایی فروش دستگاه فکس سرور را به شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی و خصوصی داشته باشد.

متخصص فروش دستگاه فکس سرور CoFax، MyFax و BizFax

متخصص بازاریابی فکس سرور تحت شبکه و کامپیوتری CoFax، MyFax و BizFax


شرایط متخصص کلاس آموزشی و دوره های اموزش آموزش سرور های IP Fax Server

کارشناس آموزشی دستگاه فکس IP Fax می بایست توانایی مدیریت و اجرای کلاس های آموزشی فکس سرور CoFax و MyFax و BizFax را داشته باشد و بتواند در کمترین زمان ممکن مفاهیم آموزشی مرتبط با دنیای فکس دیجیتال را به متقاضیان دوره های آموزشی فکس سرور کوفکس و مایفکس و بیزفکس ارائه نماید.

کارشناس آموزش فکس تحت شبکه کوفکس CoFax

کارشناس آموزشی سرور فکس MyFax

کارشناس دوره های آموزشی فکس سرور بیزفکس BizFax

 

شرایط متخصص راهکارهای ابری فکس Cloud Base Fax Server Solutions

متخصص راه اندازی فکس اینترنتی

کارشناس فکس ابری باید راه حل های Cloud Fax یا فکس کلود را بتواند متناسب با نیاز سازمان و شرکت تجزیه و تحلیل کند و توانایی بستر مناسب و کم هزینه راهکار فکس ابری با استفاده از مدرن ترین تجهیزات Fax امروزی و جدیدترین تکنولوژی های موجود در بازار ایران و جهان پیاده سازی کند.

کارشناس فکس کلود باید دانش کامل در زمینه رایانش ابری برای استفاده از امکانات و فناوری های رایانه ای بر بستر اینترنت را داشته باشد و بتواند راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات IT را به عنوان سرویس برخط یا خدمات ابری برای کاربران سازمان ها و شرکت ها فراهم آورد و یکی از انواع رایانش ابری ارائه سرویس فکس بر بستر اینترنت را مسلط باشد بتواند راه حلی پیاده سازی کند تا کاربران استفاده کننده از خدمات فکس بتوانند در فضای اینترنت و هر جای دنیا مدیریت فکس خود را بر عهده داشته و فکس های خود را دریافت و یا ارسال کنند که به این سیستم یعنی استفاده از فکس در فضای اینترنت اصطلاحاً Fax Clouding گفته می شود. لازم به توضیح است که «فکس ابری یا Fax Clouding » یک سرویس  قدرتمند در اختیار شما قرار می دهد تا بطور همزمان صدها فکس را در چند دقیقه برای تمامی مخاطبانتان ارسال کنید و یا همه فکسهای دریافتی خود را روی تبلت، کامپیوتر و گوشی موبایل خود مشاهده کنید. با سرویس فکس ابری شما بسادگی ارسال یک ایمیل می‌توانید فکس های خود را نیز ارسال کنید. 

 

ارسال اطلاعات تماس و رزومه و سابقه کاری:

علاقه مندان به کار در فضایی آرام و محیطی آموزشی و خلاق می توانند جهت مشاهده کامل آگهی برای ثبت نام و یا ارسال رزومه کاری و سوابق اجرایی خود در زمینه کار با دستگاه های فکس سرور CoFax، MyFax و BizFax را به آدرس آگهی استخدام کارشناس فکس سرور در سایت نیازمندیهای تخصصی کار و اشتغال علوم کامپیوتری آی تی نیدز مراجعه نماید.