خدمات مشاوره ای مرکز فکس ایران

امروزه برنامه ریزی در حوزه فنآوری های اطلاعاتی و همچنین مشاوره به منظور انتخاب و پیاده سازی فنآوری ها و محصولات مناسب از جایگاه ویژه ای در سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار شده است. این سازمان ها سالانه مبالغ قابل توجه ای از بودجه خود را به شکل تامین تجهیزات سخت افزاری، تهیه نرم افزار، توسعه شبکه و خطوط ارتباطی، تولید داده ها و اطلاعات، آموزش کارکنان و سایر مسائل مشابه سرمایه گذاری می کنند. با تمام این احوال با نگاهی به سازمان های مختلف در سطح کشور باید اذعان داشت که نمونه های موفق در حوزه سرمایه‌گذاری شایسته در فنآوری اطلاعات بسیار اندک بوده است.

نقش مشاور در سازمان به عنوان متخصص و خبره ای بی طرف است که با دارا بودن آگاهی و تجربه کافی، در کنار مدیریت یا مدیران فناوری به طراحی، نظارت و انتخاب راهکارها و سیستم ها و محصولات مطلوب می پردازد.

زمینه های مشاوره خانه فکس ایران:
شناسایی و طراحی زیرساخت های ارتباطی مناسب جهت دریافت و ارسال فکس در ارگان های بسیار بزرگ و پیچیده
شناسایی زیر ساخت های مناسب تکنولوژی های فکس و ارائه راهکار مناسب
یافتن راه های کاهش هزینه ها، مانند کم کردن هزینه مکاتبات
افزایش کنترل و امنیت بر روی منابع و داده های اطلاعاتی سازمانی
مشاوره و ارائه راهکارهای مبتنی بر سرویس های اینترنت و وب جهت دسترسی به فکس های سازمان از خارج از سازمان
آموزش تخصصی تکنولوزی های مرتبط برای تمام سطوح مدیران و کارمندان


مرکز فکس ایران از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار است که این مجموعه را قادر می سازد تا در این حوزه به صورت پیشرو در سطح کشور حرکت نماید. خانه فکس ایران در حوزه برنامه ریزی، پژوهش،تکنولوژی های جدید، آموزش و شناخت راهکارهای جدید و کارآمد از توانایی های بالقوه ای برخوردار می باشد از این رو بر پشتوانه تجربیات و تحقیقاتی که در طی سالیان متمادی حاصل شده است قادر به ارائه مشاوره و یاری رساندن سازمان ها و شرکت ها در حوزه برنامه ریزی برای استفاده و به کارگیری از تکنولوژی های نوین ارتباطی در حوزه مکاتبات مختلف سازمانی می باشد.