گروه پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتر IT شبکه

سه شنبه 20 تير 1396


گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

 

  سوپرگروه تخصصی فناوری اطلاعات و آی تی ایران

لینک جوین در گروه سوال آنلاین کامپیوتر https://t.me/joinchat/AAAAAD1hjyHpg_TcrxJhQw می باشد.


گروه سوال آنلاین کامپیوتری گروه تخصصی مهندسان IT و شبکه

سلام به شما دوستان و همراهان همیشگی گروه پال نت
قوانین گروه پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتر IT شبکه در تلگرام مشخص و واضح هست. دوستان گرامی لطفا در چهارچوب قوانین پیام یا سوال خود در زمینه کامپیوتر و شبکه و آی تی را ارسال نمایند. هر کدام از اعضای گروه می توانند نظر خود را نسبت به سوالات کامپیوتری مطرح شده بیان کنند. این نظرات شخصی است و به هیچ وجه مطلق نیست و ممکن است در شرایط های مختلف تغییر کند. بهتر است از صحبت های حاشیه ای و بدون داشتن پشتوانه علمی و منطق کامپیوتری خودداری کنید.

هدف گروه پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری مهندسان IT:
پرسش و پاسخ در مورد مشکلات مرتبط با حوزه IT و شبکه و علوم مختلف کامپیوتری
پرسش و پاسخ در مورد مباحث آموزشی مختلف شبکه و دوره های مرتبط با این موضوع
پرسش و پاسخ در مورد رشته های دانشگاهی فناوری اطلاعات و IT و ICT
پرسش و پاسخ در مورد راهکارهای آی تی و تکنولوژی های جدید فناوری
وضعیت بازار کار مدیران IT و کارشناسان و مدیران فناوری اطلاعات

      گروه متخصصان کامپیوتر و شبکه و IT:
طبق قوانین گروه پرسش و پاسخ مهندسین آی تی و شبکه و کامپیوتر، ارسال پیام های تبلیغاتی در گروه به هر شکلی ممنوع هست و در صورت مشاهده، پیام مربوطه پاک خواهد شد و در صورت تکرار شخص خاطی بلاک خواهد شد. هدف جلوگیری از تبلیغات در گروه تلگرامی، ایجاد ارامش روحی و روانی در گروه است. همانطور که میدانید مدیریت گروه های تلگرامی از کانالهای تلگرامی دشوار تر است به همین دلیل از شما دوستان واقعا سپاسگزاریم که به قوانین احترام می گذارید. البته آن دسته از عزیزانی که مدیریت کانالها و گروههای تخصصی کامپیوتری در تلگرام را بر عهده دارند و قصد تبادل لینک دارند می توانند با ادمین گروه و کانال گروه پال نت هماهنگ کنند و بنا به برنامه ریزی صورت گرفته متن آموزشی و یا پست تبلیغی آموزشی شان را در گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه به اشتراک بگذاریم.

درباره سوال و جواب آنلاین تلگرامی در گروه مهندسی کامپیوتر و IT و شبکه:
خواهشمندیم که کاربران محترم گروه رفع مشکلات کامپیوتری در تلگرام مشکلات و سوالات شان را صرفا در زمینه شبکه های کامپیوتری و آی تی و ICT مطرح نمایند اما چنانچه بعد دریافت کلیات جواب نیاز به ادامه سوال و جواب و طولانی شدن موضوع بود، برای شلوغ نشدن و سرنرفتن حوصله همه عزیزان، جزئیات سوال کامپیوتری خود را در پیام خصوصی از هم بپرسید و در نهایت هم نتیجه نهایی رفع مشکل و راه حل پایانی حل مسئله کامپیوتری خود را در سوپر گروه حل مشکلات کامپیوتری به اشتراک بگذارید. مکالمات و چت هایی که طولانی بوده و یا با اهداف گروه رفع مشکلات کامپیوتر تلگرام همسو نبوده بعد از به نتیجه رسیدن پاک خواهند شد.
کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مرجع نشر مطالب تخصصی گروه مهندسین کامپیوتر در تلگرام:
با توجه به حجم زیاد مکالمات در گروههای تلگرامی، می توانید کل مطالب های مطرح شده در گروه تلگرام سوالات کامپیوتر، به طور خلاصه در کانال مهندسی شبکه پال نت به صورت روزانه مرور کنید. کانال تلگرامی به جهت اطلاع رسانی مدیریت شده تر و تخصصی تر می تواند مرجعی برای انتشار مقالات کامپیوتری و مطالب آموزشی شبکه های کامپیوتری و IT و شبکه باشد.