بهترین روش مقابله با باج افزارها با دستگاه فکس سرور کوفکس CoFax

دوشنبه 4 بهمن 1395


پاک سازی شبکه از باج افزار ها و Ransomware با استفاده از دستگاه CoFax Fax Server

امروزه شاهد حملات باج گیری بسیار زیادی از طریق ایمیل و درگاه های اینترنتی به داده ها و منابع اطلاعاتی شبکه های سازمان ها هستیم. باج افزار ها توانسته اند تا حد بسیار زیادی شبکه ها را رمزگزاری و داده های ان را از بین ببرند. راه های مقابله با باج افزار و Ransomware تا به الان وجود نداشته و تنها راه استفاده از سیستم عامل های امن و تحت شبکه مطمئن و سیستم پشتیبان گیری از داده های سازمانی به صورت منظم و مرتب می باشد.

دستگاه فکس سرور تحت شبکه کوفکس CoFax Sax Ser به دلیل دارا بودن از یک سیستم عامل یونیکسی که از امن ترین نوع سیستم عامل ها در دنیا می باشد می تواند به عنوان یک راه حل تضمینی برای جلوگیری از حملات باج افزار ها و Ransomware برای سازمان ها ایفای نقش کند و الودگی تمامی نامه نگاری ها و آرشیو های مکتوب سازمانی را از خطر حملات باج افزار ها به صفر برساند. در واقع باج افزار ها به تنها سیستم عامل یونیکسی نمی توانند نفوذ کنند و دستگاه فکس تحت شبکه CoFax کوفوس به دلیل بهره مندی از سیستم عامل یونیکسی به هیچ عنوان قابلیت نفوذ رنسام ویر و ویروس باج افزار را ندارد.

علاوه براین دستگاه فکس Network CoFax Fax Server  دارای سیستم اتوماتیک و متمرکز بکاپ از دیتابیس فکس می باشد به گونه ای که می توان در خود دستگاه تنظیم نمود تا در بستر شبکه و یا Cloud در یک فضای ذخیره سازی امن به صورت Full  و Diffrential و یا Incrimental از تمامی فکس های سازمان چه در سطح کاربران و سرور ها بکاپ و نسخه پشتیبان از تمامی نامه نگاری های فکسی سازمانی تهیه نماید.

در حال حاضر دستگاه فکس سرور کوفکس Cofax Fax Server به عنوان یکی از امن ترین دستگا های فکس تحت شبکه سازمانی توسط گروه مهندسی شبکه پال نت قابلیت عرضه در بین تمامی ارگان ها و سازمان های دولتی را داشته و علاوه بر بهبود کیفیت و مدیریت فکس های ارسالی و دریافتی می تواند امنیت را برای سازمان ها در قبال هرگونه ویروس و باج افزار به ارمغان بیاورد.


برای دریافت جدید ترین اخبار فناوری اطلاعات به کانال تلگرام گروه پال نت بپیوندید.                                         Group Telegram Channel: @palnetgroup